Yhteystiedot

FLIK Helsinki Oy

Toimisto: Itämerentori 2, 00180 Helsinki
info@flik.fi, +358 20 729 1440

Myynti

Peter Westerlund

COO

peter.westerlund@flik.fi
Tel. +358 41 536 0127

Jyri Nolvi

Account Manager

jyri.nolvi@flik.fi
Tel. +358 40 827 5061

Aleksi Alku

Executive Producer

aleksi.alku@flik.fi
Tel. +358 44 028 1281

Riku Pyhälä

Producer / Writer

riku.pyhala@flik.fi
Tel. +358 40 749 2320

Paavo Tiittanen

Account Manager

paavo.tiittanen@flik.fi
Tel. +358 50 369 5353

Jaakko Kujanpää

Head of Production

jaakko.kujanpaa@flik.fi
Tel. +358 40 534 4521

Tero Jokinen

Content Development

tero.jokinen@flik.fi
+358 400 864 089

Janne Vainionpää

Business Lead, Tech Products

janne.vainionpaa@flik.fi
Tel. +358 40 5117 557

Jenny Cederqvist

Account Manager

jenny.cederqvist@flik.fi
Tel. +358 44 592 5009

 

Sofia Wahlberg

Account Manager

sofia.wahlberg@flik.fi
Tel. +358 40 517 1719

Joona Paavola

Account Manager

joona.paavola@flik.fi
Tel. +358 50 377 6601

Tuulia Holopainen

Account Manager

tuulia.holopainen@flik.fi
Tel. +358 40 755 8445

Design-tiimi

Tessa Siekkinen

Assistant Editor

tessa.siekkinen@flik.fi

Santtu Kahra

Senior Designer

santtu.kahra@flik.fi
Tel. +358 40 140 8585

Antti Silvennoinen

Post Production

antti.silvennoinen@flik.fi
Tel. +358 44 544 6486

Lawrence Dolkart

Creative Director / Director of Content

lawrence.dolkart@flik.fi
Tel. +358 44 208 5500

Krista Alho

Production Manager

krista.alho@flik.fi
Tel. +358 50 384 7664

Asiantuntijamme

Jami Sarell

Webcast Expert

jami.sarell@flik.fi
Tel. +358 44 936 5586

Eppu Nousiainen

Camera / Edit Ninja

eppu.nousiainen@flik.fi
Tel. +358 40 051 3867

Mikko Niittymäki

Creative Producer

mikko.niittymaki@flik.fi
Tel +358 40 198 5080

Nicholas Leva

Webcast Expert

nicholas.leva@flik.fi
Tel. +358 44 294 8162

Juho Jokinen

Webcast Expert

juho.jokinen@flik.fi
Tel. +358 50 352 3931

Timo Nässi

Streaming Specialist

timo.nassi@flik.fi
Tel. +358 40 842 2292

Tino Lehtonen

Technical Producer

tino.lehtonen@flik.fi
Tel. +358 41 545 3028

Tuukka Kouri

Account Manager

tuukka.kouri@flik.fi
Tel. +358 40 538 4657

Heidi Salo

Event Experience Manager

heidi.salo@flik.fi
Tel. +358 44 311 4311

Lasse Nevantausta

Technical Producer

lasse.nevantausta@flik.fi
Tel. +358 45 895 6420

Tekninen tuki
ccare@flik.fi
+358 20 729 14 49

Laskutus

Flik Helsinki Oy
PL 21555
00062 LASKUTUS

Y-tunnus: 2920474-4

Verkkolaskuosoite: 003729204744

Operaattori:
OpusCapita Solutions Oy

Operaattorin välittäjäntunnus:
E204503